english versionwersja polska

Oferta firmy

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do:
Bardzo miło Nam poinformować, iż oferta Naszej Firmy poszerzyła się o ciężko dostępne części zamienne do Wirówek MITSUBISHI: SJ4000, SJ2000 (oraz inne typy), a także o części do generatorów YANMAR: T260-ST (oraz inne typy) i silników DAIHATSU: 6HAL-HT (oraz inne typy) oraz Wartsila. Także oferta pomp cały czas się powiększa.

Na potrzeby przemysłu okrętowego nawiązaliśmy współpracę z producentami części okrętowych z Japonii, Korei. Jesteśmy w stanie oferować części zamienne do silników, Yanmar; wirówek Mitsubishi; sprężarek Tanabe i inne części produkcji japońskiej i koreańskiej.

W skrócie naszą ofertę opisują min. następujące zwroty: W naszej ofercie znajdują się także: rury i złączki hydrauliczne, łożyska (toczne, ślizgowe), węże gumowe do pary, oleju i wody, węże p.poż., węże do sprężonego powietrza, węże silikonowe, ubrania robocze (zimowe, letnie buty robocze), oraz drobny asortyment pokładowy.

Oferowany przez nas asortyment produkowany jest przez renomowane firmy i spełnia najwyższe standardy.

Ponieważ nasza oferta jest bardzo wyspecjalizowana nie prezentujemy Państwu opisów i zdjęć wszystkich produktów. Dlatego prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza lub kontakt poprzez e-mail:fred.fenix@wp.pl, oraz telefon:+48 58 719 01 56